INFORMACE

O konferenci

Naše společnost cadconsulting se rozhodla uspořádat odbornou konferenci sestávající ze sady technických přednášek a workshopů, jejichž nosným tématem bude BIM, jeho praktické využití a zkušenosti z praxe. Na setkání se přednášející podělí o osvědčené postupy i slepé uličky, a současně si můžete vybraná témata vyzkoušet na prakticky zaměřených workshopech.

Konference je určena pro odbornou veřejnost, pro projektanty, architekty, stavební firmy a developery využívající BIM řešení Autodesk. Cílem konference je sdílet know-how, technické a praktické zkušenosti odborníků v oboru BIM.

Přednášky a workshopy

Celá akce bude rozdělena na panely, z nichž hlavní program bude tvořen přednáškami a druhou paralelní část budou tvořit praktické workshopy. pro BIM 2019 bude trvat 1,5 dne, z čehož první den bude dopoledne tvořeno přednáškami z reálných projektů a odpoledne budou probíhat krátké přednášky, z nichž vybraná témata si budou mít možnost účastníci i prakticky vyzkoušet na workshopech. Druhý den bude program tvořen opět sadou krátkých přednášek a praktickými workshopy.

Těšíme se na Vás

tým cadconsulting

Občerstvení

Pro účastníky je zajištěn catering po celou dobu trvání akce. Můžete se těšit na coffee breaky, oběd a večeři formou bufetů z kvalitních surovin připravené Restaurací Columna. V menu bude také vždy jeden vegetariánský chod.

Ubytování

V okolí konference najdete desítky hotelů. Doporučujeme včasnou rezervaci ubytování v blízkosti konference, aby si mohli užít večerní networkingové setkání a druhý den konference.

Večerní setkání

Záměrem je předat nejen praktické know-how, ale i vytvořit platformu pro setkání a navázání spolupráce. K tomu lze využít neformální setkání všech účastníků konference a našich klientů spojené s ochutnávkou vín.

Parkování

Konference se pořádá v klidné části Praha-Chodov. K dispozici je 80 bezplatných parkovacích stání přímo u konferenční haly a další bezplatná parkovací místa v přilehlých ulicích.

Wi-Fi

V celých konferenčních prostorách Columna bude pokrytí Wi-Fi.

BIMexpo

V průběhu akce najdete v prostorách konference ukázky využití VR a dalších zajímavostí související s oborem BIM.