INFORMACE

O konferenci

Naše společnost cadconsulting se rozhodla uspořádat již druhý ročník odborné konference sestávající ze sady technických přednášek a workshopů, jejichž nosným tématem bude BIM, jeho praktické využití a zkušenosti z praxe a navázat tak na úspěšný první ročník z roku 2019. Na setkání se přednášející podělí o osvědčené postupy i slepé uličky, a současně si můžete vybraná témata vyzkoušet na prakticky zaměřených workshopech.

Konference je určena pro odbornou veřejnost, pro projektanty, architekty, stavební firmy a developery využívající BIM řešení Autodesk. Cílem konference je sdílet know-how, technické a praktické zkušenosti odborníků v oboru BIM.

Přednášky a workshopy

Celá akce bude rozdělena na panely, z nichž hlavní program bude tvořen přednáškami a druhou část budou tvořit praktické workshopy. pro BIM 2023 bude trvat 1 den, který bude dopoledne tvořen přednáškami z reálných projektů a odpoledne budou probíhat krátké přednášky, z nichž vybraná témata si budou mít možnost účastníci i prakticky vyzkoušet na workshopech. Celá akce bude zakončena společenským večerem.

Těšíme se na Vás

tým cadconsulting

Občerstvení

Pro účastníky je zajištěn catering po celou dobu trvání akce. Můžete se těšit na coffee breaky, oběd a večeři formou bufetů z kvalitních surovin. V menu bude také vždy jeden vegetariánský chod.

Ubytování

Pro účastníky je možné zařídit ubytování přímo v Hotelu Passage. Stačí si jen vybrat při registraci. Počet je omezený a proto doporučujeme s registrací a rezervováním pokoje neotálet, abyste si mohli užít večerní setkání.

Parkování

K dispozici v hotelu Passage je 110 parkovacích míst - 350 Kč / noc. Další možnosti: Hotel Continental - 250 Kč / 24 hodin; 350 Kč / noc Parkovací dům Rozmarýn - 250 Kč / 24 hodin

Wi-Fi

V celých konferenčních prostorách bude pokrytí Wi-Fi.

Večerní setkání

Záměrem je předat nejen praktické know-how, ale i vytvořit platformu pro setkání a navázání spolupráce. K tomu lze využít neformální setkání všech účastníků konference a našich klientů spojené s ochutnávkou vín.

BIMexpo

V průběhu akce najdete v prostorách konference ukázky využití VR a dalších zajímavostí související s oborem BIM.