Filip Sládeček

Senior konzultant | cadconsulting

filip_sladecek

Filip je senior BIM konzultant a modelář působící ve firmě cadconsulting už osmým rokem a je nezbytnou součástí architektonicko-stavebního týmu v Praze. Aktuálně se věnuje především BIM managementu, správě knihovny, konzultacím a modelování. Do jeho portfolia však spadá i tvorba vizualizací a práce s virtuální a rozšířenou realitou. Jak vidíte, Filipovo působení ve firmě je různorodé a vy se s ním tak budete moci setkat hned na dvou přednáškách na téma Úspěšný BIM projekt z pohledu zadavatele/správce majetku a Tipy a triky v Revitu i workshopu Virtuální realita jako doprovodného programu.

Filip vystudoval v rámci bakalářského studia obor Architekturu a stavitelství na ČVUT v Praze a navázal oborem Budovy a prostředí ve studiu magisterském. Diplomovou práci zpracovával ve Vídni na univerzitě BOKU pod vedením architekta Martina Treberspurga.


    Warning: foreach() argument must be of type array|object, string given in /www/doc/www.pro-bim.cz/www/wp-content/plugins/ark-core/builder/elements/Quotes/QuoteWithSocials/class.ffElQuoteWithSocials.php on line 114

Téma

Úspěšný BIM projekt z pohledu zadavatele/správce majetku
Tipy a triky v Revitu