Nina Gáťová

cadconsulting

nina gatova

Nina je součástí brněnského architektonicko-stavebního týmu společnosti cadconsulting. V rámci své praxe se věnuje převážně konzultacím, tvorbě modelů a laser scanningu. Díky zkušenostem s moderními technologiemi současného BIM a její zvídavé povaze se můžete těšit na velmi zajímavou přednášku na téma Speckle a konverzační AI, kterou Vás, spolu s kolegou Artemem Polevschchikovem, provede během odpoledního programu.

Nina vystudovala obor Architektura a Urbanismus na Fakultě architektury ČVUT v Praze. S velkým zájmem sleduje vývoj technologií a AI nástrojů, které by mohly být přínosem v oboru stavebnictví. V osobním životě se navíc vzdělává i v právní oblasti, což ji umožňuje věnovat se BIM opravdu všestranně a aplikovat legislativu týkající se BIM v praxi bez jakýchkoli problémů.


    Warning: foreach() argument must be of type array|object, string given in /www/doc/www.pro-bim.cz/www/wp-content/plugins/ark-core/builder/elements/Quotes/QuoteWithSocials/class.ffElQuoteWithSocials.php on line 114

Téma

Speckle a konverzační AI