Strojírenství: od studie po výrobu

Přednáška

Anotace

Je mnoho stavebních společností, které mají i výrobní část např. výrobu a montáž lehkých obvodových plášťů. Představíme automatizaci stavebně-strojírenské části projektu pomocí produktu Autodesk Inventor a jeho nástroje i-logic, která přináší podstatné zrychlení a zkvalitnění výkresové dokumentace.

Přednášející

Martin Farka

martin farka_

Martin vystudoval obor technologie a programování CNC strojů a věnoval se CAM software. Ve společnosti GeniCAD vedl tým CAD specialistů. Před tím, než se stal ředitelem divize strojírenství v cadconsulting, pracoval jako aplikační inženýr a manažer pro rozvoj obchodu ve společnosti TechData Distribution. Podařilo se mu vybudovat a vést strojírenskou divizi autorizovaného partnera Autodesku.

Přednášející

Vít Oczko

Foto_email

Víťa se pohybuje v Cadu pro strojaře již od roku 2014. Pracoval jako technický konzultant se softwary jako je Inventor, AutoCAD, Vault a vše kolem nich. Při práci se zákazníky nasbíral spousty zkušeností a nyní se primárně zaměřuje na implementace softwaru na správu dat a jeho propojení jak s dalšími produkty Autodesku, tak i produkty třetích stran.