Václav Černý

BIM modelář, konzultant | cadconsulting

vaclav cerny

Vašek je již několik let součástí pražského MEP týmu firmy cadconsulting. Kromě TZB se dále věnuje BIM managementu, CDE, koordinacím BIM modelů a můžete jej zastihnout i během skenování staveb pomocí Laserscanu. Zkušenosti krátce nabral i jako BIM specialista v rámci realizace staveb. Jeho tématy pro Vás budou Příprava na CDE a Lasercan.

Václav se s BIM poprvé setkal během studia na fakultě stavební ČVUT v Praze v rámci oboru Budovy a prostředí, jehož studium zakončil závěrečnou prací na téma Environmentální hodnocení staveb pomocí metody BIM. Do cadconsulting nastoupil již během studia jako brigádník. V rámci své praxe měl šanci nahlédnout i do realizace na pozici BIM specialisty, kde získal další cenné zkušenosti v oblasti využití BIM modelů pro výstavbu. BIM vnímá jako efektivní nástroj jak v oblasti projektování a realizace staveb, tak i v rámci správy objektu.


    Warning: foreach() argument must be of type array|object, string given in /www/doc/www.pro-bim.cz/www/wp-content/plugins/ark-core/builder/elements/Quotes/QuoteWithSocials/class.ffElQuoteWithSocials.php on line 114

Téma

Příprava na CDE
Lasercan