Yulia Shvets

cadconsulting

yulia shvets

Yulia je součástí architektonicko-stavebního týmu cadconsulting v Praze. Zabývá se implementací BIM, podporou při projektování, modelováním, konzultační činností, BIM koordinací a managementem. Její profesním cílem je zavádění nejnovějších technologií do každodenní stavební praxe, které zlepšují kvalitu vytvořeného návrhu a následně i stavby. S Yulií se můžete setkat v rámci přednášek Příprava na CDE, AI + pointcloud pro správu a buildingSMART s CC.

V rámci zahraničního magisterského studia oboru Informační modelování ve stavebnictví se Yulia podílela na výzkumných projektech v oblasti Implementace BIM, Facility Management a Project Development. Během zahraničního pobytu a studia na University of the West of Scotland se seznámila s BIM a Smart technologiemi a rozhodla se těmto oblastem věnovat profesionálně.


    Warning: foreach() argument must be of type array|object, string given in /www/doc/www.pro-bim.cz/www/wp-content/plugins/ark-core/builder/elements/Quotes/QuoteWithSocials/class.ffElQuoteWithSocials.php on line 114

Téma

Příprava na CDE
Inovativní řešení pro správu
buildingSMART s CC.